Beztroski weekend z Beztroska Festiwal III edycja - Wrocław 06-07.10.2018 r.

Skomentuj

To był beztroski weekend z Beztroska Festiwal, który miał miejsce w ten weekend. Całość działa się na terenie niedziałającego już Browaru Mieszczańskiego. To piękne miejsce z unikalną architekturą. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji tam być, to gorąco polecam - wybierzcie się tutaj. 

Obecnie Browar Mieszczański stanowi jedno z Centrów Kulturalnych Wrocławia, na terenie którego działa m.in. teatr, pracownie artystyczne, organizowane są tu różnego rodzaju wystawy, festiwale i inne wydarzenia kulturalne, w tym m.in. Beztroska Festiwal :-)

Na terenie festiwalu każdy mógł znaleźć coś dla siebie, począwszy od warsztatów artystycznych i kulinarnych, spotkań z inspirującymi ludźmi, zajęć z jogi aż po strefę relaksu i koncertową. Na miejscu można było również zjeść i napić się czegoś dobrego. Myślę, że dla wielu osób zaskoczeniem mogła być zielona herbata podawana na zimno, która jak powiedział sam właściciel - Takeshi Yokota, podczas zalewania jej gorącą wodą traci wiele ze swoich cennych właściwości i wartości odżywczych. Tak jak obiecywał organizator, na miejscu czekało na nas sporo artystycznych aktywności. W większości z nich chciałam wziąć udział, ale było to fizycznie niemożliwe :-) No i z tą świadomością, że się nie rozdwoję, w tym roku wybrałam i skupiłam się na warsztatach kulinarnych. Lubię spędzać czas w kuchni i poszłam tam w poszukiwaniu inspiracji i już mogę powiedzieć, że kilka znalazłam. Będę je wdrażać w życie już od tego tygodnia :-) 
Tymczasem zapraszam do galerii, gdzie znajdziesz jeszcze więcej zdjęć i kilka filmików.A czy ktoś z Was był na tym festiwalu? Może macie jakieś spostrzeżenia? Jest coś, co podobało Wam się najbardziej albo Was zaskoczyło? Piszcie w komentarzach.

0 komentarze:

Prześlij komentarz