FashionPhilosophy Fashion Week Poland wiosna-lato 2014

Skomentuj

Za ponad miesiąc rusza IX już edycja Fashion Week Poland.  Największe w Polsce święto mody, podczas którego będziemy mogli zobaczyć kolekcję wiosna - lato 2014, odbędzie się w dniach 15-20.10.2013 r.

Znamy już uczestników Designer Avenue i OFF Out of Schedule wybranych przez Radę Programową. W ramach Designer Avenue sylwetki zaprezentują m. in. Łukasz Jemioł, MMC Studio, Natalia Jaroszewska, Nenukko, Agnieszka Orlińska, PtASZEK, Michał Szulc oraz Natasha Pavluchenko. Z kolei w części Off Out of Schedule zobaczymy projekty Herzlich Willkommen, IMA MAD, jankowska&tomaszewski, Kas Kryst, Magdaleny Kubalańca, Pauliny Matuszelańskiej, MoMi-Ko i Moniki Błotnickiej.

Offowa część tego wydarzenia odbędzie się w nowym miejscu. Debiutanci swoje kolekcje zaprezentują w Centrum Promocji Mody, które zostało otwarte w lutym tego roku. Reszta pokazów bez zmian odbędzie się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22/24.

W tym roku edycja została wydłużona o jeden dzień - otwarty dzień sprzedażowy, który odbędzie się 20.10.2013 r. Każdy zainteresowany tego dnia będzie mógł za darmo wejść do strefy Showroom i Concept Store.

Ja już nie mogę się doczekać, a Wy?Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie http://www.fashionweek.pl/. Fotografie pochodzą z materiałów prasowych.

0 komentarze:

Prześlij komentarz