Sukces Polki na Tygodniu Mody w Nowym Jorku

Skomentuj

To był wielki sukces polskiej projektantki w Nowym Yorku. Recenzje z wybiegu marki L. Catherine London, której właścicielką jest Polka Katarzyna Łęcka obiegły cały świat. Zdjęcia z najnowszej kolekcji pokazały amerykańskie i europejskie serwisy prasowe. Gratulacjom sukcesu nie było końca.
Pokaz Katarzyny Łęckiej otwierał Nowojorski Tydzień Mody. Tym razem kolekcja została zainspirowana Florencją i Londynem - dwoma miejscami bliskimi sercu projektantki. Zderzenie europejskiego luksusu Florencji z metropolią Londynu tak pokaz komentowały amerykańskie media. Opinie krytyków mody skupiły się głównie na dominującym czarnym kolorze kolekcji, jako wyznaczniku na przyszły sezon jesień/zima 2013. Wśród motywów przewodnich projektantki nie mogło zabraknąć wzorów. W zeszłym sezonie stroje pokazywane na wybiegach w Londynie były zainspirowane obrazami Kossaka, a tym razem projektantka zaczerpnęła motywy z urokliwego włoskiego miasteczka Como.

Kolekcja Katarzyny Łęckiej na sezon jesień/zima 2013 to podróż pomiędzy szalonym, tętniącym życiem Londynem, a urokliwą architektonicznie i romantyczną Florencją. W tegorocznej kolekcji projektantka jednak nie zapomniała o Polsce. W jej kreacjach pojawiają się motywy przewodnie fundacji Kwiat Kobiecości, które L. Catherine przeniosła na koszulki polskich celebrytek, biorących udział w akcji Piękna, bo zdrowa. Symbole pojawiły się na kreacjach prezentowanych na Nowojorskim Tygodniu Mody. Ten akcent to zaangażowanie w działania fundacji w kierunku profilaktyki badań przeciwko rakowi szyjki macicy.

Pokaz Katarzyny wspierali polscy artyści. Zespół Ash Ash skomponował utwór towarzyszący modelkom na wybiegu, a biżuterię i akcesoria dobrała oraz wykonała Krystyna Odolińska - marka KOD.

"To jest sukces, którego się nie spodziewałam!" tak komentowała projektanta po pokazie. "Nie ukrywam, że jeszcze do tej pory nie mogę w to wszystko uwierzyć. Bo przecież sam pokaz w Nowym Jorku dla projektanta jest już ogromnym wyróżnieniem."
--
Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

0 komentarze:

Prześlij komentarz