Blog in Style vol. 2 - relacja, dzień 2.

Skomentuj

Dobiegł końca drugi i ostatni dzień warsztatów "Bloga in Style vol. 2". Podobnie jak wczoraj mnóstwo doznań i pozytywnych emocji.

O godzinie 11 warsztaty rozpoczął założyciel sklepu internetowego Styleup, który opowiedział m. in. skąd się wziął pomysł na taką właśnie firmę, jak w ogóle ona powstała oraz o tym, w jaki sposób nawiązują współpracę z osobami prowadzącymi bloga.

Drugą prelegentką była wyczekiwana przeze mnie Jessy Mercedes, która w fascynujący sposób opowiedziała o:
 - powstaniu bloga,
 - pierwszym wpisie na swoim blogu,
 - powstaniu samej nazwy "Jessy Mercedes",
 - pierwszych pokazach w Londynie, w których wzięła udział,
 - ulubionym projektancie, któremu również pomagała w pokazie,
 - inspiracji i muzie, na której się wzoruje.
Jessy, podobnie jak dnia poprzedniego Maja Sablewska, udzieliła nam wszystkim kilku rad i zaraziła pozytywna energią.



Po Jessy Mercedes przyszedł kolej na Magdalenę Kanoniak, pseudonim Radzka. Vlogerka podzieliła się z nami tym, jak wg niej stworzyć fajnego wideo bloga i jaki sprzęt będzie nam do tego niezbędny.



Następnie założyciel bloga VANITAs - Oliver Waimea wyjaśnił skąd wzięła się nazwa bloga, jakie ma zainteresowania, co go inspiruje oraz o współpracy z projektantami i markami.


Z przedstawicielami Lamode.info nie było okazji porozmawiać - niestety nikt z ich reprezentantów nie dotarł na miejsce.

Ostatnia wystąpiła Marta Kaleta, która opowiedziała o prawnych aspektach prowadzenia bloga, możliwości wykorzystania zdjęć oraz ochronie własnego wizerunku.


PS Bawiłam się świetnie, poznałam kilka osób i usłyszałam kilka cennych rad, które zamierzam w niedalekiej przyszłości z pożytkiem wykorzystać. Dzięki Blog in Style za ciekawe doznanie.
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz