WROCŁAW FASHION MEETING - Gala Finałowa część 3

Skomentuj
Dziś ostatnia już odsłona pokazów, które odbyły się podczas Wrocław Fashion Meeting. Gregor Gonsior i Kamila Gawrońska-Kasperska - obok pokazu Folk Design, o którym mogliście przeczytać we wcześniejszym wpisie, to dwa nazwiska warte zapamiętania.  Gregor Gonsior

Pokaz Gonsiora był jednym z lepszych, jak nie najlepszym pokazem tego dnia. Fantastyczne, twórcze kreacje, łączące w sobie wiele wzorów i faktur. Niewyobrażalnie wysokie i niestety niestabilne buty, które jednak prezentowały się zjawiskowo. Całość była bajeczna i po pokazie został mi pewien niedosyt - chciałam zobaczyć jeszcze więcej :-)

Kamila Gawrońska-Kasperska

Kolekcja Kamili Gawrońskiej-Kasperskiej była zarazem dziewczęca, kobieca i trochę zadziorna. W swoich strojach nawiązała do natury i z niej czerpała inspirację. Spodobała mi się zielona sukienka przypominająca wielkiego, tropikalnego liścia oraz bluzka bez pleców z zielonymi spodenkami.

Jestem ciekawa, co Wam się podobało albo i nie. Zapraszam również do przeczytania pozostałych wpisów z tego wydarzenia :-)

0 komentarze:

Prześlij komentarz