Preludium - Fashion Week Poland wiosna - lato 2013

Skomentuj
Dziś zakończyły się ostatnie pokazy siódmej edycji polskiego tygodnia mody - FashionPhilosophy Fashion Week Poland 24-28.10.2012.

 Plakat FashionPhilosophy Fashion Week Poland wiosna-lato 2013

Pierwsze pokazy odbyły się w czwartek 25.10 o godzinie 13, ostatnie 28.10 o godzinie 20. Pokazem zamykającym siódmą edycję Fashion Week Poland był pokaz Dawida Tomaszewskiego.

Głównym wydarzeniem były pokazy Designer Avenue, gdzie mogliśmy zobaczyć znane marki i ich projektantów oraz wybranych debiutantów. Tymczasem w programie Off Out of Schedule kolekcje swoje prezentowali mniej znani projektanci i młode talenty. Między obiema salami, gdzie odbywały się pokazy, znajdował się stoiska projektantów - Showroom. W tym miejscu można było zrobić zakupy w nieco niższych cenach niż normalnie.

Imprezie towarzyszyło wiele wydarzeń w różnych częściach Łodzi, m.in. konferencje, wykłady, wystawy fotografii czy malarstwa. Miejscem szczególnym, gdzie odbyła się większość pokazów była Łódzką Specjalna Strefa Ekonomiczna na ulicy Tymienieckiego 22/24, która stworzyła wrażenie małego miasteczka :-)

Dzięki firmie Orsay miałam niebywałą okazję razem z Maćkiem wziąć udział w  tej niezwykłej imprezie. Otrzymałam podwójne zaproszenia na pokaz Orsay, który odbył się w piątek 26.10 oraz na organizowaną przez tę samą markę imprezę After Party. Zdobyłam także całodniowe zaproszenie na pokazy na 27.10 :-) Ciężko było zobaczyć wszystko - niektórzy mówią, że się nie da. W sobotę obejrzałam wszystkie pokazy Off Out of Schedule, a z pokazów Designer Avenue pokazy do godziny 19 włącznie. Nie udało się zostać do końca. Trzeba było wracać - niestety...

... ale było GENIALNIE. Więcej wkrótce :-)

0 komentarze:

Prześlij komentarz